199867973 - Юлия
602403207 - Галина
206518514 - Катерина
Мой статус skype: angelstravel

 


 

 

 

 

 

Каникулы

Звуки Венеції

Київ-Львів – Чеський Крумлов – Верона – Венеція – Львів - Київ

23.10, 24.10

День 1. Виїзд из Києва потягом.

День 2.Львів.Зустріч кожного гостя представником фірми.  Подарунок від фірми – пішохідна

екскурсія «Львів – маленький Відень». 15:00 Виїзд на кордон. Нічний переїзд до Чехії.

День 3. Час на сніданок (сухий пайок для справжніх туристів). 9:00 – оглядова екскурсія по Чеському Крумлові. Це центр Південної Чехії і застиглий шматочок історії. З XVIII ст. тут не було збудовано жодного нового будинку. Чого тільки вартий Крумловський замок, який розмістився на скелі над рікою Влтавою! Після Празького Граду це найбільший архітектурний комплекс в Чехії. Як і в сиву давнину, замок і сьогодні охороняється ведмедями. Екскурсія по замку –  (вхідний квиток 230čk≈9€). Розміщення в готелі ***. Час на обід. Вільний час. Вечірня програма «Легенди Крумлова» (10€).   Тебе чекає захоплююча та незвична екскурсія вечірнім Крумловом у супроводі середньовічних лицарів та їхньої дами. І все це буде проходити під освітлення смолоскипів – саме так, як це відбувалося у глибоку давнину середньовіччя. І тоді Ти поринеш у ту неповторну атмосферу і вже ніколи не зможете її забути. Ночівля.

День 4. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Італії. Прибуття у Верону. Поселення в готель. Час на вечерю. 18:00 – оглядова екскурсія «Столиця закоханих». Це місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти. Про них нагадують будинок Монтеккі та будинок Капулетті, в дворику якого стоїть бронзовий пам'ятник Джульєтті. Кажуть, якщо доторкнутись красуні, успіх в коханні гарантовано, а поцілунок під знаменитим балконом – мрія багатьох закоханих пар, які залишають на стінах будинку свої автографи у вигляді сплетених разом імен та сердечок.

 Ночівля в готелі.

День 5. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
 – поїздка до 
Венеції. Екскурсія «Перлина Адріатики» (50€). 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски. Час на обід.  Рекомендуємо відвідати екскурсію на кораблику «Краса Венеціанської лагуни»  (25€) У пам’яті мандрівника назавжди залишаються відбиті у воді найтонші кам’яні мережива чудових палаців венеціанської знаті. Повторюється їхній химерний орнамент, подвоюється різнобарвний малюнок стін, створюючи майже казковий образ… Подорож знайомить із Слов’янською набережною, знаменитим островом Лідо, де проходить венеціанський кінофестиваль, островами Сан-Ладзаро-дельї-Армені та Мурано, церквою св. Миколая, фортом Сан-Андреа ді Лідо, де був ув’язнений Казанова. Нічний переїзд на територію України.

День 6. Прибуття у Львів (до 17:00). Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру! І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидь в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуй львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ти ще такої смакоти не куштував. Одним словом – залишайся у Львові! Відїзд ввечері до Києва потягом.

День 8. Прибуття до Києва вранці.

 

Вартість туру для групи - 10+1  270евро+ ж\д проїзд;                                            Оплата здійснюється в гривнях!!!

 Подарунок від фірми:

подарунок на згадку про Італію;

пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

 

 У вартість туру входить:

зустріч представником фірми;

проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

проживання в готелях ***, сніданки (розміщення у дво-, три- та чотиримісних номерах, зручності на блок);

3 обідо-вечері – вартість 50€

супроовід керівника групи по всьому маршруту;

екскурсії згідно програми.

Комісія  20Евро

 

 

У вартість туру не входить:

 

 

вхідні квитки;

індивідуальне медичне страхування на період туру –  30 грн, 

 факультативні програми
проїзд в громадському транспорті та таксі;

проїзд морським трамвайчиком до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 15€) в обидві сторони;

замовлення та оплата до початку туру;

консульський збір 35€ для громадян України.

 

   Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!

 

    Важливо:

Автобус:

З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.

В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, споживати алкогольні напої, будь-які рибні або молочні продукти, морозиво, курити, лузати насіння, смітити.

В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж, зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.

Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.

Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок.

Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Для користування туалетом передбачені санітарні зупинки.

Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.

Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.

Туристична фірма не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.

Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.


Готель:

Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.

Після 22:00 слід дотримуватись тиші.

Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.

Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю.

В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.

Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.

Холодильника, праски та фену в номері немає.

Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.


Страхування:

Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.


Керівник групи:

Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).

У випадках втрати туристами документів або страхових випадках допомагає туристам у взаємодії з консульськими службами України, місцевими правоохоронними органами, медичними закладами, страховими компаніями та перекладачами коштом туриста.

Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів.

 

 

 

 

 

 

<<Назад

 

G Analytics
сайт разработан компанией студия web дизайна