199867973 - Юлия
602403207 - Галина
206518514 - Катерина
Мой статус skype: angelstravel

 


 

 

 

 

 

Каникулы

Чудо канікули в Чехії 

Київ-Львів - Прага - Карлові Вари – Чеський Штернберк- Дрезден-Львів - Київ

23.10, 24.10, 25.10

День 1. Виїзд из Києва потягом.

 

День 2.Львів.Зустріч кожного гостя представником фірми.  Подарунок від фірми – пішохідна

екскурсія «Львів – маленький Відень». 15:00 Виїзд на кордон. Переїзд до Чехії.

 

День 3. Час на сніданок (сухий пайок для справжніх туристів). Приїзд до Праги. Екскурсія «Знайомство з Прагою». Ти поринеш у легенди Старого Міста, відвідаєш головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдеш дорогою королів, станеш свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.  Час на обід.  Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

 

День 4. Сніданок.  09:00 – виїзд на екскурсію «Злата Прага». Перлина бароко Мала Страна, Празький град – резиденція чеських королів, де сьогодні живе і працює президент країни, легендарний собор Св. Віта,  музей ляльок та маріонеток, південні сади Празького граду... спускаєшся до площі Хрестоносців - однієї з найкрасивіших в Європі, а на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадай своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна – немає! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці. 
13:30 –  Рекомендуємо: «Середньовічна Чехія – скарбниця Європи» (20€).
 Виїзд в Чеський Штернберк  найстаріший замок Чехії. Готична фортеця, зведена у ХІІІ столітті, оборонна система якої збереглася до сьогоднішніх днів, реконструйована пізніше у стилі бароко. Вражаючі інтер’єри з портретами представників роду Штернбергів, картинна галерея, старовинна зброя, мисливська експозиція з трофеями.  Час на обід. 17:00 –  Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (25€). 
Вільний час.  Рекомендуємо відвідати одну з головних Празьких атракцій – 
Чорний театр (вхідний квиток 550čk≈22€ дорослі, 450čk≈18€ діти).  Ночівля в готелі.

 

День 5. Сніданок. 8:30 –  Рекомендуємо: екскурсія в Карлові Вари. (25€) Місто лікувальних джерел, променад і колонад. Тільки побувавши тут Ти зрозумієш Гете, котрий сказав: «На світі існує лише три місця, де я хотів би жити – Веймар, Рим і Карлові Вари». Плюс вільний час на самостійне купання в басейні, катання на фунікулері Діани, обід, бутіки й магазини... Тут Ти придбаєш вічноживі троянди, просочені карловарською сіллю, та карловарські ласощі на пам’ять про це казкове місце серед Ангельських гір. Час на обід.Виїзд до Праги
 Рекомендуємо відвідати всесвітньовідомі 
співаючі фонтани (вхідний квиток 260čk≈11€).  Магія музики, води та світла створює композиції, що залишають незабутні враження (розклад роботи залежить від погодніх умов).Потрібно тепло вдягатись – вистави відбуваються у вечірній час під відкритим небом.  Трансфер до готелю. Ночівля в готелі.

День 6.  Сніданок. Виселення з готелю.8:30 – переїзд в древню столицю Саксонії Дрезден.   Колись маленьке слов'янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден. 
Знайомство з містом розпочнеться з оглядової екскурсії «
Перлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
Тепер можна перевести подих і познайомитись із 
саксонською кухнею.
А після цього відвідати каритнну галерею «Alte Meister» – «
Старі майстри» (вхідний квиток 10€, діти безкоштовно).  Тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багатюща колекція полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса... Окрім Старих, є ще «Нові майстри» – колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфору (Музей фарфору), зброї та обладунків (Зброярська палата), кунсткамера і музей коштовностей – і це ще далеко не все
! Час на обід.  Виїзд в Україну. 

 

День 7. Прибуття у Львів (до 12:00).  Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Відїзд до Києва потягом.

 

День 8. Прибуття до Києва вранці.

 

 Вартість туру для групи - 10+1 235евро+ ж\д проїзд;                                        

Оплата здійснюється в гривнях!!!                                                    -      

 

 

 У вартість туру входить:

зустріч представником фірми;

проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

сухий пайок по дорозі до Праги – готель ***, сніданки шведський стіл (розміщення у дво-, три- та чотиримісних номерах блочного типу);

три обідо-вечері- 35евро;

супровід керівника групи по всьому маршруту;

екскурсії згідно програми.

Комісія  10%

 

У вартість туру не входить:

вхідні квитки;

індивідуальне медичне страхування на період туру –  35грн,

консульський збір 35€ для громадян України.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб.

 

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

 

 Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!

Важливо:

 

Автобус:

З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.

В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, споживати алкогольні напої, будь-які рибні або молочні продукти, морозиво, курити, лузати насіння, смітити.

В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж, зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.

Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.

Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок.

Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Для користування туалетом передбачені санітарні зупинки.

Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.

Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.

Туристична фірма  не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.

Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.


Готель:

Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.

Після 22:00 слід дотримуватись тиші.

Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.

Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю.

В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.

Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.

Холодильника, праски та фену в номері немає.

Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.


Страхування:

Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.


Керівник групи:

Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).

У випадках втрати туристами документів або страхових випадках допомагає туристам у взаємодії з консульськими службами України, місцевими правоохоронними органами, медичними закладами, страховими компаніями та перекладачами коштом туриста.

Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів.

 

 

 

 

 

 

 

<<Назад

 

G Analytics
сайт разработан компанией студия web дизайна