199867973 - Юлия
602403207 - Галина
206518514 - Катерина
Мой статус skype: angelstravel

 


 

 

 

 

 

Детские программы

Перлини Чернігіво-Сіверського князівства

 

(м.Козелець,Чернігів)

 

 

Чернігів - друге після Києва по величі та значенню місто Київської Русі. Археологічні знахідки на його території датуються VII століттям, що стало приводом до відзначення в 1992 році його 1300-ліття.  Місто розташовано на Болдіних горах, на березі речки Стрижень. Багаточисельними пам'ятками архітектури та історії ХІ-ХІІІ ст. славиться Чернігово - Сіверщина. Більше 200 з них мають світове значення. Це - Антонієви печери, Іллінський монастир, Спасський (ХІ ст.), Борисоглібський (ХІІ ст.), Успенський собори (ХІ ст.), П'ятницька (ХІІ-ХІІ ст)  та Іллінська церкви, інші, які  створюють неповторну історичну  панораму Чернігова.

            Козелець розташований на півшляху від Києва до Чернігова. Осоюливо відомим він став  за часів діяльності сем'ї Розумовських: Наталки Дем'янівни (Розуміхи) та її синів - фаворита імператриці Єлізавети Петрівни Олексія та останього гетьмана Лівобережної Українии фельдмаршала Кирила Розумовського. Особливу пам"ять про себе вони залишили в незрівняній памятці архітектури - козелецькому соборі Різдва Богородиці (арх. А. В. Квасов та I. Г. Григорович-Барський).  Гигантський іконостас 27 метрів завввишки було виготовлено в Італії для Петербурзького Смольного монастиря, та завдяки зусиллям братів, потрапив до Козельця. В іконостасі було 80 ікон, 50 из яких збереглися до наших днів. Собор є унікальною окрасою нашої культурної спадщини.

 

 

                                                                       Екскурсійна програма:

 

 • Виїзд на автобусі до міста Козелець. Церков Різдва Богородиці.
 • Чернігів. Оглядова екскурсія по місту з відвідинами Спасо-Преображенського та Борисоглебського соборів,  Чернігівського колегіуму.
 • Обід (за додаткову плату);
 • Відвідування комплексу Троїце-Іллінського монастиря на Болдіних горах, Антонієвих печер, Іллінської церкви та Троїцького собору;
 • Від'їзд до Києва.

 

Тривалість туру - 12 годин.

 

                                           До вартості туру входить:

 

 • Транспортне обслуговування;
 • Екскурсійні послуги;
 • Супровід представника фірми;
 • вхідні квитки до музеїв.

 

 

                                         До вартості туру не входить:

 

 • харчування
 • додаткові екскурсії не передбачені програмою.

 

 

           Зверніть увагу: що вхід до церкви та монастиря передбачає  наявність хустки на голові  у жінок.

           * В зв'язку з тим, що часу на харчування обмаль, є сенс запастися харчами заздалегідь (фрукти, бутерброди тощо). Після екскурсій планується вечеря о 17-00 в мальовничому кафе (за власний кошт -приблизно 40 грн).

 

 

 

По вопросам приобретения и стоимости туров звоните:

(044) 592-23-25

(095) 094-89-72

(044) 428-87-48

(093) 128-51-71

(067) 742-81-04

Наши менеджеры помогут подобрать тур специально для Вас!!! 

 

 

<<Назад

G Analytics
сайт разработан компанией студия web дизайна